PRACA

Firma GO4GSM Sp. z o.o., partner Orange i TP,

poszukuje kandydatów zorientowanych na sukces osób do sprzedaży usług operatora sieci Orange . Jeżeli stawiane cele, stanowią dla Ciebie wyzwanie i potrafisz je realizować, prześlij Nam swoją aplikacje.

Doradca Klienta Biznesowego

Nr.ref.:/Miasto_KKB

Twoje główne zadania:

Pozyskiwanie Nowych Klientów,

Badanie potrzeb Klientów Biznesowych,

Przeprowadzanie profesjonalnych prezentacji,

Aktywna sprzedaż usług telekomunikacyjnych dla sektora małych i średnich firm,

Budowa Relacji z Klientami Biznesowymi,

Prowadzenie negocjacji handlowych,

Przygotowywanie ofert handlowych,

Raportowanie sprzedaży na danym obszarze

 Nasze oczekiwania:

Doświadczenie w aktywnej sprzedaży produktów i usług

Umiejętności prezentacyjne i negocjacyjne

Umiejętność identyfikowania potrzeb Klienta

Dobra organizacja pracy własnej, samodzielność, dyspozycyjność

Znajomość obsługi komputera

Prawo jazdy kategorii B + praktyczne doświadczenie w prowadzeniu samochodu

Gotowość do założenia własnej działalnośći gospodarczej

Dołącz do nas:

Osoby zainteresowane powyższym stanowiskiem

zapraszamy do przesłania aplikacji (CV, list

motywacyjny, zgoda na przetwarzanie danych

osobowych) na adres: praca@go4gsm.pl

Prosimy o umieszczenie w temacie e-maila numeru

referencyjnego stanowiska.

W CV (życiorysie) prosimy o dopisanie następującej

klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich

danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy

dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji

zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997 r. o ochronie danych

osobowych (Dz.U. z 2002 r. nr 101, poz. 926).

Jednocześnie informujemy, że bez powyższego

oświadczenia oferta pracy nie będzie rozpatrywana.